.

.

2X Пакет Bling Табличка Рамка за Жени, Бели Кристали Кристал Табличка Рамка Bling со Подарок Кутија, Dimond lisences Плоча Рамка, автомобил Плоча Рамка (Црна боја)

2X Пакет Bling Табличка Рамка за Жени, Бели Кристали Кристал Табличка Рамка Bling со Подарок Кутија, Dimond

мислење на клиентот:

DEN 504.00
Достапност
Во достапна форма

✓ Квалитетен и Елегантен - Направени со премиум јасно Кристал.Убава bling во ден и nigth светлина.Тоа shimmered во сончева светлина, како да не верувам, и да се направи вашиот автомобил да изгледа прекрасно. ✓ Солидна Рамка & Безбедна Rhinestones - вградени Рака кристал нема да падне во normall употреба.Белата кристалната плоча оди со повеќето автомобили.Завртка капи со убава на допир дава професионален изглед.Доаѓа со дополнителен studs во случај на било падне на рамката. ✓ Нема да ја Блокира Државата Име - Дизајн со тесна предност на врвот, нема потреба да се грижите за блокирање на државата имиња или да добијат билет. ✓ Лесно да се Инсталира & Рѓа Слободно - Многу лесно да се инсталира со вклучени дополнителни должина монтажа завртки тоа може да биде инсталиран во минути без посебна алатка е потребно.Рамка има меле работ спречување на возилото се изгребани.Тоа се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, гарантира рѓа слободни. ✓ Одличен Подарок Опција - Присутна со beatiful подарок кутија и да се направи совршен избор, како подарок !!Вашиот сосед е gona праша каде што сте го купиле оние.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите