.

.

[3 Бонус Предмети] Simbans TangoTab 10 Инчен Таблет и Тастатура, 2-во-1 Андроид 10 Мини Лаптоп, 4 GB RAM меморија, 64 GB за Складирање, Mini-HDMI, USB, GPS, Dual WiFi, Bluetooth Компјутер PC - Нова 2021 Модел

[3 Бонус Предмети] Simbans TangoTab 10 Инчен Таблет и Тастатура, 2-во-1 Андроид 10 Мини Лаптоп, 4 GB RAM меморија,

мислење на клиентот:

DEN 1989.60
Достапност
Во достапна форма

3 БОНУС ПРЕДМЕТИ и ПРЕ-ИНСТАЛИРАН OFFICE АПЛИКАЦИИ ВКЛУЧЕНИ - висок квалитет 10 Инчен Android таблет доаѓа со монтажни тастатура, универзална енергија адаптерот и пред-применета екран заштитник вклучени во кутија.MS Word, MS Excel и WPS канцеларија пре-инсталиран за сите вашата продуктивност треба за на училиште или канцелариска работа.МНОГУ КОНЕКТИВНОСТ ПРИСТАНИШТА - таблета има ПОВЕЌЕ конективност пристаништа од било кој друг таблет на пазарот.Вашата поврзаност опции се DUAL BAND Wi Fi (2.4 GHz или 5 GHz), Полн USB-A, Микро-USB, Mini-HDMI™, Bluetooth, Вградени GPS и Џек за Слушалки.Поврзете го вашиот таблет на ТВ преку своите mini-HDMI порт и да ги видите вашите филмови на голем екран.ПОБРЗ RAM меморија и ПОГОЛЕМ простор за ЧУВАЊЕ - Ова е НАЈНОВАТА верзија на Tango Tab со 4 GB на DDR4 RAM меморија што е за 50% побрзо од другите. 64 GB на чување, го прави лесно за вас да се чува сите на вашите важни датотеки, песни, слики на таблета.На складирање може да бидат вложени и понатаму со 128 GB на micro-SD-картичката.ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА на ЕКРАНОТ - HD IPS екран со резолуција прави слики и видео записи кристално јасни.Заверена верзија на Google Play Store е претходно инсталиран и можете да ги преземете сите вашите омилени апликации како Netflix, Зум, Facebook, Spotify итн.Се ГРИЖИ СЛОБОДЕН КУПУВАЊЕ - Доаѓа со 30-дневниот Гаранција за парите назад и 1-година Производителот.Можете да не контактирате за било какви прашања што може да ги имаат и нашите екслузивно персонал за услуги на корисниците ќе бидат подготвени да ви помогнат.Процесор : Quad Core MTK8168 2.0 GHz/Core.Екран : 10.1 инчен таблет. 16 : 9 Капацитивни IPS екран на допир.Резолуција : 1280*800 пиксели на Екранот.Складирање : 64 Свирка диск, може да се надгради и со до 128 GB micro-SD картичка чип за чување на датотеки.RAM меморија : 4 GB DDR4 (Надградена Верзија).Оперативен Систем : Google Android 10. Камера : 2.0 М Пред Камера и 5.0 Задната Камера.Конективност : Wi Fi (2,4 GHz и 5 GHZ), Bluetooth и вграден GPS приемник (може да се користи за навигација).Апликации : MS Word, Microsoft Excel, WPS Канцеларија, Google Apps и Google PLAY (користите за да симнете БЕСПЛАТЕН Игри и апликации).Пристаништа : Mini-HDMI, Микро USB (поддржува OTG домаќин), USB-A, DC полнење, Аудио, Micro-SD-Картичка.Батерија : до 6000 m AH.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите