.

.

Apple iPad Про 2 12.9 со Wi-Fi 2017 Модел, 512GB, СИВА (Продолжува)

Apple iPad Про 2 12.9 со Wi-Fi 2017 Модел, 512GB, СИВА (Продолжува)

мислење на клиентот:

DEN 15576.00
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Обновени производи се погледне и да работат како нови.Овие претходно во сопственост на производи се проверуваат и тестираат од страна на квалификувани понудувачи, кои обично се изврши целосна дијагностички тест, замена на било неисправни делови, и темелен процес на чистење.Пакување и додатоци може да се генерички.Сите производи на Обновува дојде со минимум 90-ден снабдувач-back гаранција. 12.9-Инчен Ретината Дисплеј, 2732 x 2048 Резолуција (264 ppi), 120 Hz Refresh Стапка, Вистински Тон Екранот. 512 GB Флеш Меморија, 4 GB RAM, 2.39 GHz A10 X Процесор + M10 Coprocessor. 802.11 ac Wi-Fi, Заден 12 MP i Sight Камера; Пред 7 MP Face Time HD Камера.До 10 Часа на Батеријата (9 Часа со Мобилната), Apple i OS 10, USB-C брзо полнење Поддршка (изборен; не се вклучени во кутија).Големина : 512 GB Wi Fi Само | Боја : Сива боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите