.

.

MAXM Spruce Гранка Трње Правоаголна Tablecloth за Вечера,Кујна,Партија,Пикник,Свадба,Ресторан Или Банкет Употреба,Паѓаат,Празници,денот на Благодарноста,ноќта на Вештеркит?

MAXM Spruce Гранка Трње Правоаголна Tablecloth за Вечера,Кујна,Партија,Пикник,Свадба,Ресторан Или Банкет Употреба,Паѓаат,Празници,денот

мислење на клиентот:

DEN 823.20
Достапност
Во достапна форма

Материјал : 100% Полиестер.Дамка отпорни, истури доказ, течни spills мушка нагоре, не-стап слој прави расчистување лесно.Tablecloth е одлична за вечери,свадба,излети,СКАРА е,potlucks,партии,ресторани,секојдневно.Голема tablecloth за секојдневна употреба угостителство,празници,специјални прилики,свиткување,buffets,тушеви,внатрешна и надворешна.Машина за миење ладно одделно, нежни циклус, собори сува низок,низок железо.На tablecloth кој е совршен за вашиот Одмор оркестарот.Лесно се облекуваат вашиот Одмор вечера со овој луксузен инженерните tablecloth.тоа е одлично за вечери,свадба,излети,СКАРА е,potlucks,партии,ресторани,секојдневни Голема tablecloth за секојдневна употреба угостителство,празници,специјални прилики,свиткување,buffets,тушеви,внатрешна и надворешна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите