.

.

N&F Placemat Tablecloth Печатени Ткаенини за Кујна употреба, Мешани Лен, Поставена на Четири или Сет на Осум, 15.7 x 11,8 инчи (8pcs/Торба, 000-5)

N&F Placemat Tablecloth Печатени Ткаенини за Кујна употреба, Мешани Лен, Поставена на Четири или Сет на Осум,

мислење на клиентот:

DEN 864.00
Достапност
Во достапна форма

Лен,памук.Квалитет на ткаенина избор : користиме високо квалитетни памук и лен ткаенини, внимателно одбрани материјали, еколошки, кожата-пријателски, елегантен и уникатен, истакнувајќи вонредни.Исклучителна мода обрасци : исклучителна модните модели се креативни, елегантен и великодушни, со различни бои, свежи и убави.Таписерии изработка : исклучителна рутирање технологија, еден бод и една нишка, се фокусира на изработка, дебела и издржливи.Изолација и не се лизга : Погоден за семејството и пријателите собири и само-услуга партии да се заштити табела површина од напуштање на изгореници и гребнатини.Квалитет и сигурност : не-токсични, безопасни, зелена и здрави, само за да им даде на вашиот живот повеќе грижа.На placemat е еден вид на dinning член кои можат да се заштитат и ги красат маса е исто така еден вид на култура.Нашите производи имаат убави и различни бои, имаат силна триење за да се спречи стаклени и порцелански чаши од на лизгање, и исто така, може да се заштити десктоп од scalding.Материјали се еколошки и имаат силна топлинска изолација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите