.

.

MingXiu 20 x 36 Инчи Јасно PVC Маса Покрие Заштитник,Надградена Верзија Водоотпорен Винил Табела Врвот Заштитник Мат,1.5 мм Дебел Биро Подлога Мат,Невкусна и Не го Собере

MingXiu 20 x 36 Инчи Јасно PVC Маса Покрие Заштитник,Надградена Верзија Водоотпорен Винил Табела Врвот Заштитник

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

【Нема Пластични Мирис】Еко-пријателски PVC маса заштитник, Нова надградена дебели & еко-пријателски Тешки-должност BPA-free PVC маса подлога е без мирис、Не се намали!!! се користи како биро tabletop подлога,wipeable водоотпорен & отпорни на топлина јасно пластика винил јадење tablecloth маска, Високо ниво на транспарентност со подобар квалитет, повеќе погодна за семејства со деца или бремени жени. 【Различни големини и дебелини може да се прилагоди】Водоотпорен Винил Табела Врвот Заштитник Мат големина:20x36 Инчен,Дебелина:1.5 mm.Ако имате потреба од прилагодување Табела Покрие Protectorplease ни e-mail однапред, на пример : прилагодено големина, 14x36 инчи, дебелина 3мм. 【Водоотпорен ПВЦ Tablecloth Мулти-сцена Користете ја】 :Јасно маса душеци се идеални за јадење маси, дрвени маси, стакло, мермер, од не ' рѓосувачки челик countertops, бироа, пишување бироа, кафе маси, кафе маси, ТВ столици, dressers и гардероби, ноќни маси, Божиќ, countertops и тешко подови. 【Како да се направи Винил Tablecloth Рамен】→➀.Круг Трпезариска Маса Заштитник Користите фен греење, откако се постават. ➁ .Нокаутирам PVC маса заштитник во Обратна-Roll насока, користете тешки предмети притискање на тоа во дена.➂ .Стрмни во топла вода или се изложуваат под сонце во минути. 【Ming Xiu обезбедување на квалитет】 : ве молиме погледнете за Ming Xiu вистински производи, нашите производи имаат положено за Ro HS (повисока од SGS стандард) сертификација кој ги исполнува стандардите на ЕУ, и производи користите повеќето еколошки и здрави материјали (храна одделение можат директно да се пристапи) и контакт со храна), остатокот увери!Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите