.

.

Надградена Верзија Јасно Тркалезна Маса Маска, Тркалезна Маса Заштитник за трпезарија Табелата,Јасно Винил Tablecloth Заштитник, Водоотпорен Нафта Доказ Пластична Мас

Надградена Верзија Јасно Тркалезна Маса Маска, Тркалезна Маса Заштитник за трпезарија Табелата,Јасно Винил Tablecloth

мислење на клиентот:

DEN 777.60
Достапност
Во достапна форма

Ако ви треба custom size, ве молиме одете на Coyang storefront, се најде Имате прашање за Coyang?Кликнете на постави прашање да не контактирате за вашиот прилагодување барање.Обично се испраќаат во рок од 2 дена,Може да пристигне во 5-10 дена.Совршен за кујни, јадење соби, пишување на десктоп, кафе & крајот маси, ТВ клупата, облекување маса, ноќ стојат, countertop, компјутер биро, подот или килим итн.Ново надградба на пвц материјал, маса крпа заштитник.Нема намалување, најмалку мирис.Топлина отпорни до 176°F/80°C, добро е да се поклопува со placemats.Материјал : ПВЦ.Ние обично се намали на малку поголеми од вистинската големина за да се избегне намалување предизвикано од сечење или пакување во превозот, оттука, мала големина разликата не е квалификуван како квалитет прашање.Ако ви треба custom size, ве молиме одете на Coyang storefront, се најде Имате прашање за Coyang?Кликнете на постави прашање да не контактирате за вашиот прилагодување барање.Обично се испраќаат во рок од 2 дена,Може да пристигне во 5-10 дена Совршен за кујни, јадење соби, пишување на десктоп, кафе & крајот маси, ТВ клупата, облекување маса, ноќ стојат, countertop, компјутер биро, подот или килим итн.Ново надградба на пвц материјал, маса крпа заштитник.Нема намалување, најмалку мирис.Топлина отпорни до 176°F/80°C, добро е да се поклопува со placemats.Материјал : ПВЦ.Ние обично се намали на малку поголеми од вистинската големина за да се избегне намалување предизвикано од сечење или пакување во превозот, оттука, мала големина разликата не е квалификуван како квалитет прашање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите