.

.

HomeCrate Есен Есен Колекција, Tapestry Рог со Тикви и Овошје Дизајн Табела Тркач, 13 x 70

HomeCrate Есен Есен Колекција, Tapestry Рог со Тикви и Овошје Дизајн Табела Тркач, 13 x 70

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

БАРААТ ДА СЕ ПОДОБРИ ВАШИОТ ДОМ ОРКЕСТАРОТ СО НАЈБОГАТИТЕ ПРАЗНИК СТИЛОВИ?Оваа Home Crate табела тркач е задолжително за вашиот одмор вечера само за да додадете контакт на задоволство на вашиот одмор дома декор.На модерна и тренди табела тркач е прекрасен додаток на било маса или бифе сервер.Со поглед на needlepoint Табела Тркач преобразува било tabletop во визуелно ремек-дело.Нашата единствена декоративни табела тркач е совршен за декорирање на вашиот маси за одмор страни.Класичен и благородна стил.Ставен на дневна соба маса, вид на electrifying шарм и убавина.Без разлика, тоа е да се подобри вкусот на вашиот одмор дома декор.Ние се обезбеди најдобра услуга, и се надеваме дека нашите tablecloth/тркач/мат..додаде дека мека топло чувство во атмосферата, и целосно да се опуштите вашето расположение.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите