.

.

Burlap Лен Табела Тркач Лимон Gnome Табела Тркач 70 Инчи Долго Добредојдовте Лето Tablerunner Долго за Тркалезна Маса во Кујната Кафе Јадење Крајот Табела Дневна Соба Употреба

Burlap Лен Табела Тркач Лимон Gnome Табела Тркач 70 Инчи Долго Добредојдовте Лето Tablerunner Долго за Тркалезна

мислење на клиентот:

DEN 208.08
Достапност
Во достапна форма

Burlap Лен Ткаенини : Издржлив, лесен, лесен за носење, чување, практично навремено слободни и машина перат.Светли и живописни бои - Модерна 3 D Прилагодено дизајни голема за да одговара со било садови, dinnerware, салфети, placemats и други украси.И Оркестарот : Голема за да одговара со ист стил placemats, созд нова табела оркестарот амбиент, одлична за секоја прилика, празници, партии, вечери, хотел, ресторан, кујна, добивање заедно, СКАРА.Одличен подарок идеја : вид на табела тркач, кои се оди за да се направи совршен подарок за секој ентериер ентузијаст.Лесно Нега : Машина за миење посебно во ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска, не кајгана, рамни сува, не исчезнат.Табела тркач е голема домашна декорација.Совршен за вашиот дом оркестарот за да заличи вашето трпезариска маса, кафе на маса, подарок маса, книга Маса, и други површини на вашиот дом.Табела тркач, се одликува со висок квалитет hemmed рабовите дизајн, убава и елегантна.Лесно се облекуваат вашиот одмор вечера совршено.Карактеристики : Материјал : Burlap Лен Големина : Табела тркач 70 инчи долг(13*70in=33*178cm) Табела тркач 90 инчи долг(13*90in=33*229cm) Табела тркач 72 инчи долг(14*72in=36*183cm) Табела тркач 72 инчи долг(16*72in=41*183cm) Табела тркач 72 инчи долг(18*72in=46*183cm) Табела тркач 108 инчи долг(13*108in=33*274cm) Табела тркач 120 инчи долг(13*120in=33*304cm) се Мијат се Грижи Инструкциите Рака мие најдобри, машина за миење во нежна циклус со неутрален детергент, лежеше рамен да се исуши, не кајгана.Избегнувајте впива за долго време, избегне пролонгирана изложување на сонце, се стави тоа во таквите место да се исуши.Брчките лесно може да се пеглаат.Зошто Да Го Одберете Нас?Имаме најдобрите обезбедување на квалитет стандардите Ние придаваат големо значење за задоволството на клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите