.

.

Три Сончоглед Палма Лен Burlap Табела Тркач - 13 x 90 Инчи - Кујнската Маса Тркач Летните Тропски Тема Ретро Дрвени Салон/Кабинетот/Dinning Табела Оркестарот

Три Сончоглед Палма Лен Burlap Табела Тркач - 13 x 90 Инчи - Кујнската Маса Тркач Летните Тропски Тема Ретро

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ - Направени од издржлив burlap комбинирање со убави модели и привлечни бои.Парична казна изработка, ќе не нула маса, заштита на табелата од нула, дамка, итн.ДАРЕЖЛИВ ДОЛЖИНА - големината на оваа табела тркач мерки за 13 x90 инч.Не само погоден за повеќето правоаголна маса, тркалезна маса и градски маса, но, исто така, чај маса, чевли кабинет, и ТВ застане.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ - табела тркач без напор ќе го подигнете и да дополнуваат вашиот постоечки простор за живеење или да се создаде нов изглед и носи завршувањето на допир да вашиот јадење.КОРИСТЕТЕ ПРИЛИКИ - Облечи било маса или мантија со нашата убава табела тркач.Око-фаќање и деликатна за вашата домашна декорација.Можете исто така да го користите за свадби, темата партии, Велигден, graduations и сите други посебни прилики или настани.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Машина за миење во нежни циклус или Рака мие тоа нежно, а неговата светла дизајни нема да избледи и после повеќе мие, кои ви даваат многу години на употреба. ⭐МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ТАБЕЛА RUNNERIdeal за farmhouse, дома, дневна соба, трпезарија, кујна, градина, итн.Да ви донесе единствен акцент, исто така, дава вашиот табела нов изглед⭐ЗА КУЈНА TABLEThe табела тркач може да се користи во кујна на маса, што е голем украс на вашата кујна, да се создаде совршено место на поставување за семејни дружења, забави, и сезонски настан⭐ЗА ВЕЧЕРА TABLEThe табела тркач е одлично за вашата вечера маса, без разлика на тоа е дрвна маса, стаклена маса или мермер маса или било кој друг материјал табела⭐ЗА НАДВОРЕШНА TABLEThe табела тркач инчи може да се користи во активности на отворено, совршен за Свадба, Тема Партија, Булчински Туш, Бебе Туш, Велигденските празници, Велигден, Денот на Вљубените, оставајќи им силен впечаток на гости во вашиот специјален настан.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите