.

.

Flowraler 108 инчи Долго Лен Burlap Табела Тркач за трпезарија, Селски Тексас Ѕвезда Табела Тркачи Салон Марами за Farmhouse Кујна Свадба Празник Партии Оркестарот, Штала Дрво

Flowraler 108 инчи Долго Лен Burlap Табела Тркач за трпезарија, Селски Тексас Ѕвезда Табела Тркачи Салон Марами

мислење на клиентот:

DEN 565.20
Достапност
Во достапна форма

Кујнската Маса Тркачи Големина : 13x108in (33x274cm).Памук, Лен Ткаенини Табела Тркач : Направен од 30% памук + 70% burlap metarial, триаголник полите, издржлив, лесен, лесен за носење, чување, практично навремено слободни и машина перат.Табела Декорација за Vatious Прилики : Голема за да одговара со ист стил placemats, созд нова табела оркестарот амбиент, одлична за секоја прилика, Празници, партии, вечери, хотел, ресторан, кујна, добивање заедно, СКАРА.Светла и Енергична Боја : Модерна 3 D прилагодено дизајни голема за да одговара со било садови, dinnerware, салфети, placemats и други украси.Правоаголни/Рунда/Плоштад Табела Тркач : Погоден за повеќето правоаголна маса, тркалезна маса и градски маса, и не само што може да ги красат трпезариска маса, но, исто така, чај маса, чевли кабинет, и ТВ стојат, итн.Совршен за вашата селски, штала, woodland, гроздобер, земјата свадба декорација, farmhouse табела декорација или било која друга посебна прилика.За Flowraler Класичен, Тренди и Модерна Кујна & Табела Постелнина Инспириран од магични својства и богата историја на ткаенина, ние работиме со широка палета на бои и плаќаат поголемо внимание на малку детали да се создаде безвременски парчиња кои се вклопуваат во современото живеење.Карактеристики : -Еколошки burlap материјали кои се употребуваат за на маса тркач.Не се лизга носат. -Топлина Отпорен и издржлив : ≤176°F (80℃), и заштита на вашиот вечера табела. -Нашите табела тркач ќе додадете модерен уште софистициран стил на било маса амбиент. -Оваа табела тркач големина одговара на круг, квадрат или правоаголни маси кои седиште 4 до 8 луѓе. -На табела тркач ефект е мазна и овенати ефект е природна и убава.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите