.

.

EuroLux Дома Табела Светилка Jockey Планината Коњ Equestrian Страна се Насликани OK Кастинг произведено во САД

EuroLux Дома Табела Светилка Jockey Планината Коњ Equestrian Страна се Насликани OK Кастинг произведено во САД

мислење на клиентот:

DEN 875.52
Достапност
Во достапна форма

Античкиот Бело,Фрлаат Смола,Абонос,Рака-Наѓ,Рака-Насликани,Лен Сенка,Овој објект ќе биде рака-екипа.Детали за производот Објект # : OK-1577 година Димензии (инчи) : 22 H x 12 W x 10 D Датум : Нов Материјал : Смола Фрлија Лен Сенка во Боја : Абонос Антички Бела Антички Бела Антички Бела Разно : Рака-Насликани УЛ-Наведени во Оваа точка ќе биде рака-наѓ и живописана во времето на цел.Ве молиме овозможи 4-6 недели за производство и испорака Рака Резервни Сијалица Вклучени : Лажни Сијалица База Тип : Стандардна Сијалица Wattage : 40 W Сијалица Количина : 3 Прекинувач : Линија Switch Состојба Состојба : НОВА Ова е ново изработен во одлична состојба Превозот Бесплатен Превозот : Бесплатен превозот се применува само во рамките на Соседни 48 сад и во оваа точка ќе се испраќаат преку Vanline.Мебел (над 100 килограми) се испраќаат преку белата ракавица испорака услуга која вклучува доведување на објектот во вашиот дом и ставање на објект во собата на вашиот избор на главното ниво на вашиот дом.Оваа услуга ги вклучува светлина собранието и отстранување на материјали за пакување.Белата ракавица услуга нормално трае 3 до 4 недели, иако одложувања може да се случи за повеќе оддалечени локации.Некој мора да биде присутен за да се прифати и да потпише за испорака.Дополнителни Информации Марка : Euro Lux Дома Предмет : Jockey Планината Предмет Клучни Зборови : Jockey Планината Објект : Табела Светилка, Табела Светилка Ситни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите