.

.

Свет Електрични 12939 Ремингтон 15 Табела Светилка, Црна Заврши, Изложени Злато Штекер, Во Согласност On/Off Switch Рокер

Свет Електрични 12939 Ремингтон 15 Табела Светилка, Црна Заврши, Изложени Злато Штекер, Во Согласност On/Off

мислење на клиентот:

DEN 443.52
Достапност
Во достапна форма

НОВАТА НОРДИСКА : современи бои се мешаат со минималистички дизајн за да се обезбеди Нов Нордиските категорија изложен едноставност, како крајна софистицираност.АКЦЕНТ ОСВЕТЛУВАЊЕ : совршен акцент светлина за секое место, современата минималистички дизајн на Ремингтон Табела Светилка е елегантен ажурирање за модерна и современа домови и слично.РАЗНОВРСНА СМЕСТУВАЊЕ : 5-метарски кабелот ви овозможува да поставите вашата светилка каде што треба најмногу, дури и ако штекерот е далеку.ИЗЛОЖЕНИ СИЈАЛИЦА : создаде навистина уникатен изглед со додавање на Свет Електрични дизајнер гроздобер-инспириран Lumiled сијалица.СИЈАЛИЦА БАРАЊА : 1x E26/Среден База 60 W Сијалица (се продава одделно).Едноставен и ги поканува, Свет Електрични е Ремингтон Табела Светилка е фантастичен прилог на секој простор.Современа црна заврши меша со минималистички мотив да се дополнуваат било оркестарот.Покажувајќи крајна софистицираност во едноставноста, на Ремингтон табела светилка има изложени злато штекер за да покажат било сијалица ви се допаѓа за навистина уникатен изглед.Додадете Свет Електрични преголеми сијалица или Глобус Електрични гроздобер-инспириран Lumiled сијалица за еден од еден вид на дизајн.Со 5-метарски мозок, можете да го поставите светилка каде што треба најмногу, без разлика каде се вашите куќи се наоѓаат.Земјината топка е Ремингтон Табела Светилка може да биде ставен во секоја соба твоето срце желби, понатаму воспоставување на флексибилност на едноставност и дефинирање на Нови Нордиските Стил.Бара еден 60-вати макс средна база/E26 сијалица (се продава одделно).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите