.

.

Камерата 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка Спалната соба на Децата Соба Декорат?

Камерата 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса

мислење на клиентот:

DEN 2159.76
Достапност
Во достапна форма

7 Боја : црвена,зелена,сина,жолта,цијан,розова и бела,изберете и уживајте во шарени живот.Единствена Боја на Владата ПРЕДВОДЕНА животен век : 10000hours6. Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина.Производ Детали : Состојба : Бренд New Manufacturers : Направен Во China Product Вклучува : 1 x 3 D илузија светлина со USB1 x USB Cable Please имајте на ум дека светилка не може да се стави 3-АА батерии.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите