.

.

Naiflowers Ноќни Табела Клип Табела Светилка, Прилагодлив Рокер Потпирач Маса Светилка, Виткање Маса Светилка Студија Светилка за Спална соба, Дневна Соба, Детска Соба,

Naiflowers Ноќни Табела Клип Табела Светилка, Прилагодлив Рокер Потпирач Маса Светилка, Виткање Маса Светилка

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

ღmaterial : Алу Алуминиумски+пвц;тоа Workspower Заштеда на Дизајн на Led Светло До 100000 Часа на Употреба. ღUSB LED Светло со Клип. ღLow потрошувачка на енергија, мека LED светло, USB напојување со струја, нема батеријата е потребно. ღFlexible метална цевка, лесно да се прилагоди на било која насока,Клип дизајн, кој може да го поправам на екранот или на тастатурата. ღVery добро за користење во мракот без нарушување вашиот roommates Idea за осветлување на лаптоп или КОМПЈУТЕР, во темно, со ON/OFF прекинувач дизајн. ღDirectly поправи светлината на екранот или на тастатурата, а потоа приклучете USB светлина во USB-порта на вашиот лаптоп или PCNo надворешно напојување,едноставно свртете на вашиот лаптоп или КОМПЈУТЕР, вклучете го вклучите, тоа works Power заштеда на дизајн на LED светло до 100000 часа на употреба. ღ【ЗАБЕЛЕШКА】Ние испрати од Американската Магацин, yuou ќе добиете овој објект во 7-12 дена по нарачката.производ карактеристики : Материјал : Алу алуминиумски+ПВЦ Моќ : 1 W светла Боја : Топло бела/Бела Домување Боја : Црна/Sliver содржи : 1x табела светилка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите