.

.

WYBFZTT-188 Кристал Табела Светилка Живеење Вертикална Светилник Табела Светилка Ретро Пеперутка Соба Ковано Железо Ноќни Табела Светилка

WYBFZTT-188 Кристал Табела Светилка Живеење Вертикална Светилник Табела Светилка Ретро Пеперутка Соба Ковано

мислење на клиентот:

DEN 1200.00
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Стакло + кристал.Убава светилка носителот светилка носителот дизајн и светилка тело се поставени едни против други, фино полирање и исклучителна изведба.Метално тело е третирани со анти- ' рѓа третман, покажува единствена метален сјај и изглед.Соодветниот простор : дневна соба, спална соба, студија, ресторан.Тип на прекинувач : push копчето switch.Материјал : Стакло + кристал.Големина : D44*H65 CM.Нема извор на светлина.Применливи простор : дневна соба, спална соба, студија, ресторан.Тип на прекинувач : push копчето switch.Напон : 110 V~240 V.е применливо : 5-10 метри квадратни.Извор на светлина тип : блескаво, заштеда на енергија, ПРЕДВОДЕНА.Материјал : Железо + YAKELIProcess : печење paint Application област : 3-10 Suitable за : дневна соба, спална соба, трпезарија, студија, канцеларија, ноќни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите