.

.

Safavieh Осветлување Колекција Mable Кристално Јасно Круг 14-инчен Спалната соба Дневна Соба Дом Канцеларија Биро Ноќната Табела Светилка (LED Сијалица Вклучени)

Safavieh Осветлување Колекција Mable Кристално Јасно Круг 14-инчен Спалната соба Дневна Соба Дом Канцеларија

мислење на клиентот:

DEN 2366.40
Достапност
Во достапна форма

Оваа светилка ќе додадете свеж изглед на секоја соба.Ова Јасно светилка карактеристики на off-бела сенка.Направена од Кристал со Памук светилка сенка.Совршени за дневна соба, спална соба, family room, den, библиотека, или студија секогаш.За над 100 години, Safavieh е изработка на производи од највисок Квалитет и неверојатен стил.На крајот на тесната улица во Кан постои хотел чии шик, но нуди одмор за познати личности кои бараат засолниште од бескрајни камери и лута очи.Инспириран од оваа скриена оаза, оваа современа табела светилка е инстант иконата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите