.

.

uxcell Слајд во мрежата на Т-Орев, М8 Навој за 3030 Серија Алуминиум Extrusions Профил, Пакување од 15

uxcell Слајд во мрежата на Т-Орев, М8 Навој за 3030 Серија Алуминиум Extrusions Профил, Пакување од 15

мислење на клиентот:

DEN 246.96
Достапност
Во достапна форма

Изработена од јаглероден челик,имаат висока цврстина, површината е Никел позлатен или Цинк позлатен за добра рѓа отпор.Се користи за Т-слот алуминиумски профил 30mmx30mm.Лесно да се тркалаат во Т слот на алуминиумски профил.Пакет содржина : 15 компјутери x T-Ореви. 3030 Серија Алуминиумски Профил Т-Ореви широко се користат за градење на индустриски алуминиумска рамка структури, 3 D принтери, CNC Рутери, ЦПУ ласерски секачи, Роботика Проекти. 1.Изработена од јаглероден челик, Никел позлатен или Цинк позлатен Заврши.2.Т-Нут со М8 тема.3.Погоден за стандард 30mmx30mm алуминиумски профил истиснување слот.4.Лесно да се тркалаат во Т слот на алуминиумски профил.5.Може да се користи заедно со Т завртка/хексадецимален завртки Спецификација : Материјал : Јаглероден Steel Finish : Никел позлатен или Цинк plated Thread Тип : M8 Length : Aprrox.16mm/0.63"Ширина : Aprrox.16mm/0.63"Height : Aprrox.6mm/0.24"Пакет Содржина : 15 x М8 Т-Ореви.

Клучни карактеристики

Material:
Carbon Steel
Finish:
Nickel plated or Zinc plated
Thread Type:
M8
Length:
Aprrox.16mm/0.63
Width:
Aprrox.16mm/0.63
Height:
Aprrox.6mm/0.24
Package Content:
15 x M8 T-Nuts

Им се допаѓа и на купувачите