.

.

Voluxe Бебе Месечна Milestone Ќебе, Насмевка Цвет Шема Флорални Milestone Ќебе за Роденден, Покани за Календари

Voluxe Бебе Месечна Milestone Ќебе, Насмевка Цвет Шема Флорални Milestone Ќебе за Роденден, Покани за Календари

мислење на клиентот:

DEN 861.60
Достапност
Во достапна форма

Доаѓаат со мултифункционални употреба, може да се користи како автомобил покритие, бања пешкир, итн.Ова ќебе може да сведок на растот на бебето-запис и песна како масти и висок тие стануваат.Симпатична фотографија работи за социјалните медиуми, бебето книги, календари, покани за роденден, прв роденден декорација.Добар квалитет полиестер материјал, со голема сила, супер еластичност, бебињата може да ги користат со доверба.Поседуваат насмевка цвет шема, полна со виталност и живописни, убави и слатки.Функција : 1. Ова ќебе може да сведок на растот на бебето-запис и песна како масти и висок тие become2. Симпатична фотографија работи за социјалните медиуми, бебето книги, календари, покани за роденден, прв роденден decoration3. Доаѓаат со мултифункционални употреба, може да се користи како автомобил покритие, бања пешкир, итн.4. Поседуваат насмевка цвет шема, полна со виталност и живописни, убава и cute5. Добар квалитет полиестер материјал, со голема сила, супер еластичност, бебињата може да се користи со confidence Specification : Предмет Тип : Бебе Месечна Milestone Blanket Material : Polyester Style : Насмеани лице flower Size : Прибл. 100 x 100cm / 39.4 x 39.4 во (±1-2cm) Пакет Листа : 1 x Бебе Месечна Milestone Ќебе.

Клучни карактеристики

Item Type:
Baby Monthly Milestone Blanket
Material:
Polyester
Style:
Smiling face flower
Size:
Approx. 100 x 100cm / 39.4 x 39.4in (±1-2cm)
Package List:
1 x Baby Monthly Milestone Blanket :

Им се допаѓа и на купувачите