.

.

аден + anais Essentials Swaddle Ќебе, Муслин Ќебиња за Девојки и Момчиња, Бебето Прима Swaddles, Новородените Подароци, Бебе Туш Предмети, Деца Подарок, погоден за носене Swaddling Сет, 4

аден + anais Essentials Swaddle Ќебе, Муслин Ќебиња за Девојки и Момчиња, Бебето Прима Swaddles, Новородените

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА Ако во било која точка во времето за било која причина – вие треба да бидат задоволни со нашето бебе ќебе - не двоумете се да не контактирате!.СУПЕР ИЗДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ - Нека извонредно висок квалитет муслин ве уверам дека сте го прави најдоброто нешто за вашето бебе е удобноста.Супериорен breathability, природни даде, мекост и издржливост.Бебе essentials кој трае цел живот и да се обезбеди среќа, низ генерации!.ГОЛЕМ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ & СТИЛСКИ - Вклучува 4 44" x 44" (111cm x 111cm) swaddle ќебиња.Нашите големи ќебиња обезбеди вие и вашиот мал пакет на радост со доволно простор за завиткување & swaddling, без да се плаши дека таа / тој ќе ја надраснуваат ќебе премногу наскоро!Можете исто така совршено ги користат нашите бебе ќебиња како примање ќебе, swaddle отпуштите и шетач капак.ТЕНОК, ДИШЕ & SAFE - Секој поединец 1-слој swaddle ќебе е тенка доволно да обезбеди доволно breathability.аден +anais го чува вашето мало еден удобно и безбедно!.НЕМА ПОВЕЌЕ НЕПРОСПИЕНИ НОЌИ - Чувајте ги вашите малку еден од прегревање, а во исто време обезбедување на неа / него со убав удобен ќебе.Swaddling пресоздава на snugness на матката, па вашето бебе е предвидено со добро заслуженото добар ноќен сон и да се ужива придобивките на повеќето природни и смирувачки начин на одмор.Нашите муслин ќебиња се специјално дизајнирани да одговараат на вашите малечки потреби!.Исто аден + anais те сакам, сега се достапни во вашиот секој ден essentials.Нашите curated колекција на бебето мора да се haves е специјално дизајнирана со вас во умот.Кој радосна отпечатоци направена со трајни ткаат, секој производ е направен да издржи секој неред и пресвртница во стил.На пролет лето 2022 колекција карактеристики свилен мека swaddles, класичен муслин swaddles, свилен мека сон ќебиња, burpy bibs, и класичен муслин ќебиња.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите