.

.

Зелена Малку Слон Голф Персоналните Бебе Ќебе Расадник Swaddling Ќебиња со Име за Деца на возраст Момчиња Девојчиња 30x40 инчен

Зелена Малку Слон Голф Персоналните Бебе Ќебе Расадник Swaddling Ќебиња со Име за Деца на возраст Момчиња Девојчиња

мислење на клиентот:

DEN 465.36
Достапност
Во достапна форма

Совршениот Персоналните Подарок - Дизајниран персоналните руно ќебиња со името.Тоа лесно може да биде најмногу убава и комплетна подарок за Роденден ,Свадба,Бебе Туш,Пет, Денот на Вљубените,Мајки "Ден на Татковците' Ден, денот на Благодарноста, Божиќ и Завршувањето на студиите.Големини - Мали (30"x40").Материјал Направен од 100% микрофибер полиестер.Оваа супер меки кадифен фрли ќебе е лесен,дебели,пријатна,меки ,не се фрли.Мултифункционален - Погодна за сите сезони, внатрешна и надворешна употреба.Идеален за троседот слободно ќебе, автомобил климатизација ќебе, канцеларијата на паузата за ручек ќебе,пикник мат во парк,јога мат и домашно милениче ќебе.Топло Совет -Ако ви треба print preview дизајниран од страна на нас, ве молиме испратете порака на нас, ние ќе го испрати со вашето поштенско сандаче во рок од 24 часа, ве молиме да се провери и потврди во време.Добредојдовте на нашата продавница да обичај мека и светлина персоналните атмосфера фрла ќебето со името,тоа е погоден за сите сезони, загрева во студена зима, те штити од студот во пролет, и може да се користи како климатизација ќебе во лето.Мултифункционален : ве Придружува преку слободно време, тоа може да се користи како троседот слободно ќебе, автомобил климатизација ќебе, канцеларијата на паузата за ручек ќебе,како пикник мат во паркот.Совршениот персоналните подарок : тоа е многу погодна како персоналните подароци, вклучувајќи ги, но не да се ограничи за да се Роденден подароци, Свадба подароци,Бебе туш подароци,Пет Подароци, Валентин подароци за Мајки "Ден на Татковците" Ден на Благодарноста Божиќ подароци и Дипломски подароци.Достапно во 3 различни големини : Мали (30"x40");среден (50"x 60");големи (60"x 80").Материјал : Направен од 100% полиестер,тие се меки,но не и мало,издржливи, но не се тешки,исклучително удобно,но не премногу светлина.Сите во сите,можете да очекувате супер удобно,ултра-трајни ќебе, која ќе трае многу години.Миење : се Грижи инструкциите машина за миење одделно со топла вода и нежно кружете, благ детергент.Собори сува ниско; не железо или сува чиста.Перење пред првата употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите