.

.

3 Пакет Примање Ќебе со Headbands BQUBO Новороденче Флорални PrintedBaby Туш Swaddle Подарок

3 Пакет Примање Ќебе со Headbands BQUBO Новороденче Флорални PrintedBaby Туш Swaddle Подарок

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

Памук.Оваа флорални новороденче swaddle собата е направен од премијата поврзана — полиестер/памук мешавина, меки и удобни.Зелена гроздобер флорални бебе девојка примање ќебе без патентите, не лепенка или прилепува за да се заштити малку бебешка кожа.На swaddling ќебиња големина одговара 0-3 месеци со тежина од 6lbs-13lbs.Мерки 35.5 x 35.5 инчи — голема големина како што тие растат.Слатки соништа за малку почитувани.Нашиот личен, високо-квалитетни прилично ќе им даде на вашите скапоцени пакет на радост на сите snuggles.Совршен за семејство што сака убавината на цвеќињата, тоа е исто така одлична за кршење незаборавни фотографии и ќе стане љубов се негува семејство преданија.Вашиот слатка мала ангел ќе растат толку брзо, но сега за сега, во своето бебе соба, таа ќе swaddled во ќебе што е направен со љубов.Мекото swaddle ќебе сет вклучуваат 3 ќебиња и 3 headbands.Слатки соништа за малку почитувани.Нашиот личен, високо-квалитетни прилично ќе им даде на вашите скапоцени пакет на радост на сите snuggles.Совршен за семејство што сака убавината на цвеќињата, тоа е исто така одлична за кршење незаборавни фотографии и ќе стане љубов се негува семејство преданија.ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА. 1. ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ - се собравме сите cuteness со бебе swaddle и нуди turban и трендовски дизајнер инспириран fashiopn во голема вредност!. 2. УБАВИ ЦВЕЌИЊА - Моден цветни печатење на дизајнот да се задржи вашето бебе прекрасен изглед и да биде ѕвезда кога расадник!. 3. СТИЛСКИ HEADBAND - гроздобер флорални примање ќебе без патент, не лепенка или прилепува за да се заштити малку babys кожата.Полу мек и еластичен материјал.Ова новороденче swaddle собата е направен од premiun поврзана со меки и удобни.Тие одговараат на headbands!И за секој кој е прашувате на headbands, можете да виткање дел од headband и имплементација на ite преку кои може да се прилагоди на вашиот новороденче глава!На headband може да се користи за 6 месеци!.На swaddling ќебиња големина одговара 0-3 месеци со тежина од 6 lbs - 13 кг, мерки 35.5" x 35.5" - голема големина како тие растат!.Вашиот слатка мала ангел со растат толку брзо, но сега за сега, во своето бебе соба, школка swaddled во ќебе што е направен со љубов.ТОА Е ФУНКЦИОНАЛНА МАЛКУ ОБЈЕКТ!.И тешко да се слика бебиња не користите swaddle, бебето swaddles се прилично корисни за вас како неопходен објект!.Ова може да се користи за да се заврши бебе да се заштити babys раце и feer од бран и повредени, исто така, може да се користат за да се спречи babys плунка.Кога ќе порасне, тоа се промени за да малку ќебе свитлива и packable на вашата чанта!.Својата вреди да се направи новородено фотографија како добра меморија, ние нуди различни цвеќиња и боја за да изберете!.Купите за вашите добри пријатели или семејства како подарок, неговата убава и функционална!Својата совршена за новороденче и бебе туш!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите