.

.

Sonic Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Sonic Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

мислење на клиентот:

DEN 2186.40
Достапност
Во достапна форма

Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење.Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Производ Перформанси.Забелешка : Ве Молиме Овозможи Разликите Во Големината И Бојата На Кожата.Инструкции За Перење : Машина За Миење, Брзо Сушење, Лесно Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана, Избегне Директна Греење.Машина За Миење Со Ладна Вода Со Слична Боја.Сува Брзо По Сушењето, Без Пеглање Или Скапи Средства За Чистење!.Применливи Сценарио : Тоа Е Апсолутно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Идеална Големина За Мулти-Цел Децата Да Се Носат Наоколу, За Креветчето, Нап Или Дневна Нега.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.Нашите Превоз Време Е 7-14 Дена.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Топло Доволно, Но Не Премногу Жешко, Па Како Да Се Создаде Пријатна Средина За Вашето Дете, По Преземањето На Бања Или Да Одите На Спиење И Задржи Вашето Дете Топло Цело Време.Тоа Има Карактеристики На Анти Навремено, Анти Исчезнува И Не Падне, И Е Погодна За Сите Сезони.Димензии : 30 Х 40 Инчи.Многу Погодна За Деца, Навремено Отпорни И Лесен.Единствена Кадифен Цвет Сечење Текстура Форма На Грбот Може Да Им Обезбеди На Вашите Малку Момче Со Допир И Сензорни Искуства.Удобно И Забавно!Задржи Вашето Бебе Топло Цело Време, Исто Како и Во Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.Применливи Сценарио : Тоа Е Апсолутно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Идеална Големина За Мулти-Цел Децата Да Се Носат Наоколу, За Креветчето, Нап Или Дневна Нега.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии. [Перење Инструкции : Омекнувач Може Да Се Додаде Вода За Да Се Направи Ќебе Мека.Сува Тоа Со Ниска Топлина.Не Железо Или Кајгана.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите