.

.

Eddsworld Маскирани Ќебе 3D Испечатени погоден за носене Ќебе Наметка Shawl Топло Руно Ватенка Погодна за Возрасни и Деца,

Eddsworld Маскирани Ќебе 3D Испечатени погоден за носене Ќебе Наметка Shawl Топло Руно Ватенка Погодна за Возрасни

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Користете Супер Меки Високо-Квалитетна Анти-Pilling Фланелен Боксери Ткаенина.Удобно И Кожа-Пријателски, Подобро Да Се Грижат За Вас Или Вашите Деца Од Штета.Погоден За Сите Сезони : Подвижност На Оваа Кадифен Ќебе, Го Прави Совршен Придружник За Кампување, Јава, Да Се Патува, Нап, Игра, Спиење, И Читање.Производ Карактеристики : Лесен Дизајн На Оваа Маскирани Ќебе Ќе Направи Да Се Покрие Без Да Се Прави Да Се Чувствувате Тесни И Во Исто Време, Спречување На Вас Од Тоа Да Биде Нападнат Од Страна На Студениот Ветар.Лесен За Чистење : Направен Од Смалуваат-Доказ Ткаенина.Машина За Миење Со Ладна Вода, Сушење На Ниска Температура.Избегне Директна Греење.Не Користите Кајгана.Мулти-Цел : Кога Дружење Дома, Кампување Или Активности На Отворено, Учество Во Спортски Настани, Се Задржи Топло И Удобно, Однесете Со Вас.На Маскирани Ќебе Е Направен Од Топла, Мека Ткаенина Што Може Да Се Носи На Глава Без Да Навлегува Во Начинот На.Тоа Е Совршен За Движење Низ Собата Без да се Испреплетени До.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите