.

.

MTGJFDDFO Сијалица ЕТ-LAX100 Проектор Крушка Светилка Компатибилен со Panasonic PT-AX100 PT-AX100E PT-AX100U ТИ-AX100 PT-AX200 PT-AX200E PT-AX200U со Станбен Замена Светилки Сијалица

MTGJFDDFO Сијалица ЕТ-LAX100 Проектор Крушка Светилка Компатибилен со Panasonic PT-AX100 PT-AX100E PT-AX100U

мислење на клиентот:

DEN 1778.40
Достапност
Во достапна форма

Производ(Ламба) тип : ЕТ-LAX100. моќност : HS220 W.работа со : Компатибилен со Panasonic PT-AX100 PT-AX100 E PT-AX100 U ТИ-AX100. ПТ-AX200 PT-AX200 E PT-AX200 U.работен век : за 2000hrs.Вие сте добредојдени да ги купите нашите производи.Се надеваме дека ќе ви донесе одличен шопинг искуство, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било questions Item Тежина : 1 Grams Number на Предмети : 1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите