.

.

Бош 580 (W21/5W) Оригинална опрема автомобил светилки - 12 V 21/5 W W3x16q - 2 светилки

Бош 580 (W21/5W) Оригинална опрема автомобил светилки - 12 V 21/5 W W3x16q - 2 светилки

мислење на клиентот:

DEN 410.88
Достапност
Во достапна форма

Светилки со Оригинална Опрема Квалитет.Погоден за сите типови на возила со различни потреби.Долг животен век : ви благодариме на високо квалитетни материјали и компоненти, што се користи.Добра цена-квалитет на односот.ECE одобрени.Количина : 2 светилки.Bosch - автомобил светилки Оригинална опрема 1987301079 ECE : W21/5 W - велика БРИТАНИЈА код : 580 Напон : 12 V Моќ : 21/5 W База тип : W3x16q Овие светилки се погодни за : Стоп светилка Трето стоп светло Опашка светло за Магла предупредување светилка Паркинг светлината на Денот водење светлина Молиме обратете се на вашето возило прирачник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите