.

.

Purina Про План LiveClear со Пробиотици Алерген Намалување на Тежината за Управување со Возрасни Сува Мачка Храна

Purina Про План LiveClear со Пробиотици Алерген Намалување на Тежината за Управување со Возрасни Сува Мачка

мислење на клиентот:

DEN 517.92
Достапност
Во достапна форма

Еден (1) 3.2 lb.Торба - Purina Про План Алерген Намалување, Контрола на телесната Тежина Сува Мачка Храна, LIVECLEAR Пилешко и Ориз Формула.LIVECLEAR е првата и единствена мачка храна линија со моќ за да се намали големи алерген мачка во косата и првут со неутрализирање Fel D1, заеднички алерген мачка во плунката, со клуч протеини од јајца.Поддржани од страна на повеќе од една деценија на истражување, ова се исуши мачка храна за контрола на телесната тежина е прикажан на значително намалување на алергените во мачка на косата и првут.Возрасни дигестивниот сува мачка храна збогатена со гарантирана живеат пробиотици за варење и имунолошкиот здравје.LIVECLEAR Возрасни Тежината Управување мачка храна има 20 проценти помалку маснотии отколку LIVECLEAR Пилешко и Ориз Формула и помага во одржување на мускулната маса, за време на губење на тежината.Види вашите мачки исхрана, додека намалување на заеднички мачка алергени со Purina Про План LIVECLEAR Возрасни Тежина за Управување со Формула сува мачка храна.Првата и единствена линија со моќ за да се намали мачка алергени, Purina Про План LIVECLEAR мачка храна значително го намалува големи алерген во мачка на косата и првут.Оваа премија мачка храна формула е поддржан од повеќе од една деценија на истражување и едноставно и безбедно да го неутрализира Fel D1, заеднички алерген мачка во плунката, со клуч протеини од јајца.Покажа за намалување на алергените во мачка косата и првут со просек од 47 проценти почнувајќи во третата недела од секојдневно хранење, ова губење на контрола мачка храна формула, исто така, им помага на поддршка на уникатен нутритивните потреби на вашата мачка.Оваа Purina Про План мачка сува храна има 20 проценти помалку маснотии отколку LIVECLEAR Пилешко и Ориз Формула, и на високо протеинска мачка храна помага да се промовира мускулна маса одржување за време на губење на тежината.Плус, оваа формула е збогатена со гарантирана живеат пробиотици за дигестивниот здравје и имунолошкиот здравје.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите