.

.

Елизабет & Џејмс Нирвана Бурбон Сув Шампон Патување Големина 1.3 ОЗ

Елизабет & Џејмс Нирвана Бурбон Сув Шампон Патување Големина 1.3 ОЗ

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

На лесни прашок спреј дава на косата волумен и облик додека се апсорбира нечистотијата и масло да ја напуштат вашата коса свеж и чист.Користете помеѓу мие да се освежите вашата коса без вода.Го дава свеж превезот на мирис за луксузен стил искуство.Оваа мултитаскинг вода-бесплатни микро прав карактеристики : Роза Корен Екстракт за антиоксидантна заштита, Про-Витамин Б за цврстина, сјај, и испитување, како и Природни Ориз Скроб да го продолжи животот на секој изглед.Погоден за Патување Големина - Не треба да го носат вашиот големо шише - се Вклопува во вашата чанта.Овој уникатен стил производ додава текстура и обем како што се оживува вашата коса, создавање дека посакувана недовршено стил.Елизабет и Џејмс Нирвана Бурбон е провокативен мешавина од спарно бурбон ванила, oakwood, и навестување на тубероза за храбар, ориентални-вуди мирис со опојни доверба.Со леснотија да Нирвана, на килибар тон шише со богата со злато акценти мешавини женски облини со спротивставени архитектонски линии.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите