.

.

Вистината и Љубовта Убавина Сандаловина Грејпфрут Шампон Бар Зајакнува и го Стимулира Растот на Косата - Одржлив, Пластични Слободни, Еко-Пријателски, без Суровост

Вистината и Љубовта Убавина Сандаловина Грејпфрут Шампон Бар Зајакнува и го Стимулира Растот на Косата - Одржлив,

мислење на клиентот:

DEN 360.00
Достапност
Во достапна форма

Слободен испорака на нарачки над $25. Ги повикува сите мажи чија коса треба малку повеќе TLC.Со комбинација на woodsy сандаловина и органски грејпфрут, ова p H балансиран Шампон Бар помага да ги отстраните несаканите израстоци и нежно состојба на косата.Чисти без одземање на вашата коса е природно, заштитна масла, благодарение на смирување и богата пенливата без груби, вештачки средства.Совршен за сите типови коса, но особено се препорачува за проретчена коса или воспалена scalps, да им помогне на подмладување на косата, да го стимулира растот на косата и да ги смири снегулки.Срце облик дизајн е потенцирана со вистински исушени ливчиња цвет во центарот.Еден Шампон Бар е еднаков на 3 просечна големина шампон шишиња.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите