.

.

BESPORTBLE Водоотпорен Мобилен Телефон Торба Универзален Телефон Лебди Торба Торбичка Отворено Спортови на Вода Телефон Случај (Случаен Боја)

BESPORTBLE Водоотпорен Мобилен Телефон Торба Универзален Телефон Лебди Торба Торбичка Отворено Спортови на Вода

мислење на клиентот:

DEN 1360.80
Достапност
Во достапна форма

Комплетно водоотпорен мобилен телефон торба, можете да го допрете екранот, сè функционира нормално преку случајот.Направен од материјал, издржлив и лесен.Совршен за речиси сите активности на отворено, планинарење, риболов, пловењето, кампување, вода тематски паркови, базен и на плажа.Не само што може да се заштити вашиот телефон, туку исто така може да складираат кредитните картички, или вашите пари итн.Приложите со lanyard, може да се на вашиот врат или било каде сакате.Опис на Универзалната водоотпорен мобилен телефон торба, еко - пријателски материјал, да се заштитат не само од вашиот телефон, но, исто така, кредитни картички, или вашите пари итн.Многу совршен за подводна употреба, пливачи, сурфери и опрема за нуркачите, затворен &отворено активности, патувања.Карактеристики - Боја : Случајни Боја. - Материјал : TPU. Големина : 19. 5 x 11 x 1 cm. - Направен од материјал, издржлив и лесен. - Комплетно водоотпорен мобилен телефон торба, можете да го допрете екранот, сè функционира нормално преку случајот. - Совршени за скоро сите активности на отворено, планинарење, риболов, пловењето, кампување, вода тематски паркови, базен и на плажа. - Не само што може да се заштити вашиот телефон, туку исто така може да складираат кредитните картички, или вашите пари итн. - Прикачете со lanyard, може да се на вашиот врат или било каде сакате.Пакет Вклучувајќи 1 x Водоотпорен Мобилен Телефон Торба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите