.

.

Kuber Индустрии Клип и Капе Закачалка - Виси Сушење Рек - 32 Клипови (Зелено)-KUBMART15538

Kuber Индустрии Клип и Капе Закачалка - Виси Сушење Рек - 32 Клипови (Зелено)-KUBMART15538

мислење на клиентот:

DEN 2112.00
Достапност
Во достапна форма

Пакет содржина - 1 Парче Виткање Крпа Сушење Rack ( 32 Клип ).Материјал : Пластика.Боја : Зелена.Големина на : 40 см x 30 см x 38 cm.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Неговиот уникатен дизајн помага да се зачува простор, додека сушење алишта.Совршен за бесење оние деликатна предмети во вашиот перална без редење на сите нив нагоре.ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ : виси на туш завеса род, clothesline или облека рек така може да се користи на перење соба, бањата или на отворено.Лесно собрание, не се потребни алатки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите