.

.

Турбо Поправка Поставување ОДГОВАРА на 335I 135I 535I N54 Z4 Мицубиши TD03 Wastegate Штракаат Flapper Обнова на Полнење И Турбо е

Турбо Поправка Поставување ОДГОВАРА на 335I 135I 535I N54 Z4 Мицубиши TD03 Wastegate Штракаат Flapper Обнова

мислење на клиентот:

DEN 1511.76
Достапност
Во достапна форма

Поправки Wastegate Носат, Кој Предизвикува Загуба на Моќ / Загуба се Зголеми, Лоши Гас Километражата. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Поправки Заеднички Wastegate Штракаат Заварување Flapper Табот На Арм Е Потребно.Екстра Инфо : Турбо Поправка Обнова На Полнење (Flatback).Другиот Дел Број : 49131-07030.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите