.

.

DIAOD Супена Лажица Домаќинство Нерѓосувачки Челик Супа Школка Жешко Тенџере Colander Долго се Справи со Задебелена Кујна Каша Лажица Голем Сет

DIAOD Супена Лажица Домаќинство Нерѓосувачки Челик Супа Школка Жешко Тенџере Colander Долго се Справи со Задебелена

мислење на клиентот:

DEN 1557.60
Достапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки челик материјал, издржлив и лесен за чистење.Тужбата дизајн ги исполнува упатствата за различни потреби.Брусен мат, удобно текстура.Долго се справи со дизајн, лесно да се сфати, без повреда на вашите раце.Дизајнот со дупки во опашката е погодно за бесење и чување.Нерѓосувачки челик материјал, издржлив и лесен за чистење.Тужбата дизајн ги исполнува упатствата за различни потреби.Брусен мат, удобно текстура.Долго се справи со дизајн, лесно да се сфати, без повреда на вашите раце.Дизајнот со дупки во опашката е погодно за бесење и чување.Име : Лопата лажица set Material : Нерѓосувачки steel Color : како shown Process : мат brushednotes : 1 : Должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.Само лопата собата е продадена, и други украси не се продаваат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите