.

.

Супа Чаши со Рачка, Buyajuju 21 Унца француски Кромид Супа Crocks, Фурна Безбедно Супа Чаши за Чили, Житарки, Сет од 4, Бела

Супа Чаши со Рачка, Buyajuju 21 Унца француски Кромид Супа Crocks, Фурна Безбедно Супа Чаши за Чили, Житарки,

мислење на клиентот:

DEN 1303.20
Достапност
Во достапна форма

[Цврсти рачки] Buyajuju две-се справи со супа сад е лесен-за-зафат на двете страни и удобен за носење на топли супи од кујната за да трпезариска маса, и тоа ќе не изгори прстите, како и други редовни сад, дршката е издржлив и здрав. [Мулти употреба за било која оброци] На 20oz супа кригла со рачка се одлични за француски кромид супа со сече леб и сирење на врвот, чили, чорби, житарки, тестенини, десерт, овес, gumbo, готвење пити, сладолед, индивидуални оброците, на флексибилност е многу повеќе корисни отколку стандард сад. [Пластовидно s сигурни да се молам.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите