.

.

JEATHA Бебе Бебе Девојки Едно Парче Ракави Возбудува Polka Точки Здолниште Бански Beachside Пливање Сурфање Костим за Капење

JEATHA Бебе Бебе Девојки Едно Парче Ракави Возбудува Polka Точки Здолниште Бански Beachside Пливање Сурфање

мислење на клиентот:

DEN 287.04
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Polyamide.Деца Девојки " Еден-парче Костим за капење, без Ракави.Круг деколте, широк рамо ремени со irremovable bowknot детали.Бела polka точки на моделот печатени сите над.Со возбудува на половината и поставата на crotch.Погодни за пливање, сурфање или плажа носат.Сет Вклучуваат : 1 Pc Девојки Костим за капење Состојба : Нова со ознака Материјал : Polyamide, Elasthanne Боја : Темно Морнарица(како што сликите покажуваат) Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|Половината-|-Рамо до Crotch -XS-|-0-3 Месеци|-15.0-27.0"/38-68cm-|-13.5-24.5"/34-62cm-|-14.0"/35cm -S|-3-6 Месеци|-16.0-27.5"/40-70cm-|-14.0-25.0"/36-64cm-|-14.5"/36cm -М|-6-9 Месеци|-16.5-28.0"/42-72cm-|-15.0-26.0"/38-66cm-|-15.0"/37cm -L|9-12 Месеци|-17.0-29.0"/44-74cm-|-16.0-27.0"/40-68cm-|-15.5"/39cm -XL-|12-18 Месеци-|-18.0-30.0"/46-76cm-|-16.5-27.5"/42-70cm-|-16.0"/41cm 2 XL-|18-24 Месеци-|-19.0-31.0"/48-78cm-|-17.0-28.0"/44-72cm-|-16.5"/42cm - - - - 3 XL-|2-3|-20.0-31.5"/50-80cm-|-18.0-29.0"/46-74cm-|-17.0"/44cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите