.

.

Fdit Обновливи Целулоза Сунѓерот Облека Домаќинство, Кујна, Чистење на Сунѓерот Бришејќи Алатка за Чистење на Сад Користете Сунѓери за Кујни(2#)

Fdit Обновливи Целулоза Сунѓерот Облека Домаќинство, Кујна, Чистење на Сунѓерот Бришејќи Алатка за Чистење на

мислење на клиентот:

DEN 478.80
Достапност
Во достапна форма

Ефикасно да ги отстраните тврдоглави дамки, физички чистење без детергент, нема рака повреда и нема остатоци.Може да се намали во било која форма по желба, различни форми се погодни за чистење во различни области, и лесен за употреба.Широк спектар на апликации, погоден за чистење на дамки од вода тапа, троседот, чевли, вдлабнатина, опсег хауба, итн.На специјален материјал структура може да го апсорбира дамки, без повреда на површината на објектите, само потопување во вода и ја избрише секоја солза.Униформа површина, силно чистење способност, добра цврстина и не е лесно да се скрши.По бришење на дамки, исплакнете ја површината со вода.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите