.

.

ISKYBOB 5 Pack Мулти-Користете Scrunge Чистење Сунѓер, Цвет во Облик на Не-нула Перење Влошки,Јадење, Перење, Чистење на Сунѓерот,Случаен Боја

ISKYBOB 5 Pack Мулти-Користете Scrunge Чистење Сунѓер, Цвет во Облик на Не-нула Перење Влошки,Јадење, Перење,

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : 9cm / 3.54 инчен(дијаметар),Боја ќе биде брод по случаен,ве молиме да бидат љубезно,истакна, ви благодариме!.Лесно и брзо да се исчисти сите алатки во вашата кујна и на други места.Идеален за чистење јадења, тави, чаши, шишиња млеко, вазни, чаши, чаши, toaster фурна, скара скара, печење, мијалник, не-стап лонци и др.Секоја Чинија сунѓерот има две страни : една мека, абсорбента сунѓерот и тешко, тешко перење подлога.Тоа значи дека ќе се помалку време пример, перење на садови, чистење на садови, чистење и ѕидови, подови и работа површини.Сунѓерот без unpleasent мирис со голема пена за чистење на вашиот дом.Тоа е изработени од мек сунѓер, чисти садови без гребење или напуштање на вода марки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите