.

.

Bmwjrzd LIUYI 20pcs пример, перење на садови Spong Четка Перење Подлога за Чистење Деконтаминација Dishcloth Кујна Материјали за Перење Сад Прекрасен Тенџере Алатка

Bmwjrzd LIUYI 20pcs пример, перење на садови Spong Четка Перење Подлога за Чистење Деконтаминација Dishcloth

мислење на клиентот:

DEN 295.20
Достапност
Во достапна форма

На здрав чистење перење подлога брзо и ефикасно да се брише исклучување на храна, маснотии и нечистотии заглавени на тоа, помагајќи ти да се задржи на кујната и апарати за домаќинство сјајна и чисти по секоја употреба, со најдобри чистење перформанси.На високо-квалитетни перење подлога е издржлив и има силна чистење ефект.Материјал : Сунѓер.Применливи објект : тенџере/сад.Оваа перење подлога е лесно да се исплакнете го и подготвен за следната употреба.Тоа е мора да се има scrubber за чистење на вашата кујна.Овие мулти-цел dishwashers ќе не боли вашите раце и се совршени за чистење леано железо садови, скари, broilers, гаражи и сл.Стабилна и флексибилна, тоа може да внесете тесен агли и тешко да се постигне места, и тоа е доволно силна за комерцијални и за домашна употреба.Овие тешки-должност чистењето влошки се совршени за абразивни средства за чистење и чистење.Место на Потекло : CN (Место на Потекло)Стил : Brush Use : pot This чистење на сунѓерот може лесно да се избрише нечистотија и храна остатоци без да остават гребнатини или ленти.Нашите сунѓери за чистење ќе ви овозможи да одржите вашиот дом чист, на едноставен начин.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите