.

.

Сунѓерот Почиста Гумичка Кујна Нано Меламнин Сунѓерот Чисти Гумичка Сад за Перење Домашна Кујна Канцеларија Бања Descaling се Чисти (Боја: 50PCS)

Сунѓерот Почиста Гумичка Кујна Нано Меламнин Сунѓерот Чисти Гумичка Сад за Перење Домашна Кујна Канцеларија

мислење на клиентот:

DEN 722.40
Достапност
Во достапна форма

Боја : 50 PCS.Материјал : Сунѓер.Функција : Еко-Пријателски.Функција : Порибено.Употреба : КУЈНА.Опис : Магијата Сунѓерот Почиста Гумичка Кујна Нано Меламнин Сунѓерот Чисти Гумичка Сад за Перење Домашна Кујна Канцеларија Бања Descaling Чисти 100*60*15mm 100 Pcs/Lot Description : Ова сунѓерот отстранува дамки или нечистотија со water This е силен мулти-функционални cleaner Don' t содржи хемиски состојки, не-токсични.Оваа сунѓерот може да се намали во било која големина за соодветен shape Made на еко материјали се состои од ultrafine влакна и particles Can ги отстранува дамките без детергент.Екстремни сунѓерот дамка отстранување на моќ е незапирлива.Еко-Пријателски, Мулти-functional Suitable За : office, апарати за домаќинство, автомобил се мијат и се бања, ресторан и сл.Спецификација : Материјал : Меламнин пена Sponge Color : White Quantity : 10/20/30/50/100pcs Size : 10 х 6 х 1.5 cm How да се користат : 1. Натопете сунѓерот во water2. Потоа да се притисне на гумичка да се отстрани повеќето од water3. Нежно тријте сунѓерот над нечистотија, smudges!4. Исплакнете гумичка по користи нежно.5. Ве молиме чувајте го сунѓерот гумичка без вода во чисти места и далеку од директна sunshine Package се Вклучени : 10/20/30/50/100 x Сунѓерот Foam Item Спецификација : Материјал : Sponge Feature : Еко-Friendly Feature : Stocked Usage : KITCHENsize : 100 x 60 x 15 mm Name : сунѓерот magic Quantity : 10/20/30/50/100 pieces Feature : Melamina sponge Feature1 : Сунѓерот Cleaner Feature2 : eraser Feature3 : Меламнин сунѓерот за миење dishes Feature4 : Нано sponge Feature5 : SDGRP sponge Feature6 : Сунѓерот Eraser Dish Почиста : Кујна, Канцеларија Бања Cleaning Usage : Кујна,автомобил,бања и сл.Природен сунѓер : Бања accessories Kitchen материјали : сад sponge Kitchen spong : Јадење, Перење, Чистење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите