.

.

HP Бизнис F3G73UT Извршен Таблета Gen2 Пен

HP Бизнис F3G73UT Извршен Таблета Gen2 Пен

мислење на клиентот:

DEN 706.32
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .HP Извршен Таблета Gen2 Пенкало.Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за максимална флексибилност и цена/перформанси.Произведено во Кина.HP Извршен Таблета Gen2 Пенкало.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите