.

.

MOCOHANA5 Пакет Трева Тример Сечилото Глави Замени Косилка за Трева Четка Машина Ножеви Плевел Wacker Eater Сечилото Глави 24 Заби Нож & Нерѓосувачки Челик Сечилото & 3pcs Пласт?

MOCOHANA5 Пакет Трева Тример Сечилото Глави Замени Косилка за Трева Четка Машина Ножеви Плевел Wacker Eater

мислење на клиентот:

DEN 2390.40
Достапност
Во достапна форма

Ова е нашиот Трева Тример замена дел сет, 5mm(0.2 инчи) дупка, не е универзален нож за други косилка за трева на пазарот.Пакет содржи : 1x 24 Заби Нож + 1 x Нерѓосувачки Челик Сечилото + 3 x Пластични Ножеви. 24 заби тример глава направен од високо-квалитет на метални материјали, поостри и потрајни, обезбедување на долг живот услуга.Идеален за сечење трева и мала четка, трае подолго од линија.Лесен за употреба и инсталирање, вие само треба за да се поврзете на машина главата да ја вратило перфоратор од косилка за трева.Ако постои било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.На тример ASIN : B085 Y3 VK7 N.Батеријата ASIN : B08 DD4 FC72. Спецификација : Материјал : манган челик, нерѓосувачки челик, пластика, Димензии : Должина на ножот : прибл. 150 mm/ 6 инчи Внатрешна дупка со дијаметар : прибл. 5mm/ 0.2 инчи Пакет се Вклучуваат : 1 x 24 заби тример глава 1 x нерѓосувачки челик сечилото 3 x пластични тример главата Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите