.

.

120V Corded String Тример, 13 инчен Електрични Тема Тример, 4 amp Прилагодливи Телескопски Кабелот Трева Тример, Автоматски се Хранат, Вклучувајќи Безбедност Чувари, PS8213-H

120V Corded String Тример, 13 инчен Електрични Тема Тример, 4 amp Прилагодливи Телескопски Кабелот Трева Тример,

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : .ЛЕСЕН И едноставен ЗА УПОТРЕБА : Тежина е 8.2 lbs, лесен дизајн, се справи со прилагодлива висина позиција, едноставна копчето дизајн, кога го користите, притиснете и задржете го копчето справи со switch, која може да се обезбеди максимална удобност и контрола.ЕФИКАСНА РАБОТА : 13-инчен сечилото ограничен електрични ножици, ножици, со 120 V, 4 Amp мотор и се вози уред, не-оптоварување брзина 9000rpm брзина на ротација, за да ви овозможи со професионален и ефикасен катира работа, како и плевелите на работ на тревникот Обезбеди кастрењето на работа.АВТОМАТСКО ВОВЛЕКУВАЊЕ СИСТЕМОТ : wired косилка за трева е опремен со автоматско хранење и машина за сечење, и вклучува резервни гајтанот да се направи вашата работа мазни и непрекинати, и ефикасно да ви помогне да заврши на градинарството работа.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : компактен машина со големина на 39.4*9.38*4.3 инчи, жица со дијаметар од 0.065 инчи, со жица одредување систем, трајни, професионални и квалитетни за да ви помогне да заврши градинарство работа.УСЛУГА И ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА, Вклучувајќи тример собранието/пред се справи (со хардвер)/безбедност за заштита на уред (со завртки)/прирачник за корисникот, 24 месеци гаранција на производот, услугата, нашата професионална квалитетна и професионална услуга, тимот ќе одговори во рок од 24 часа секој проблем.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите