.

.

Паѓа Дожд Капка 80см 10 Цевки 720 LED Водоотпорен Snowfall Led Светла Cascading Icicle String Светлина за Надворешна Божиќ Дрво Декорација Свадба Партија Празник, Жолта

Паѓа Дожд Капка 80см 10 Цевки 720 LED Водоотпорен Snowfall Led Светла Cascading Icicle String Светлина за Надворешна

мислење на клиентот:

DEN 1833.60
Достапност
Во достапна форма

❤ ПРЕДВОДЕНА од МЕТЕОР ТУШ СВЕТЛА : Метеор туш ефект со романтична естетски, Соновни ефект ќе се појави со оваа светлина, исто како метеор туш или паѓање на снег во текот на ноќта небото, даваат пријатен ефект, се навистина убава. ❤ ПАЃА ДОЖД СВЕТЛА СПЕЦИФИКАЦИИ : Цевка Должина : 30cm /50cm/80см; Цевка количина : 10 Цевки; Led диоди за на цевка : 30/54/72; Приклучок тип : Стандарден Американски приклучок; DC Напон : 12 V, Вати : 7 W/7 W/9 W. ❤ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Сите Туш Дожд Светилки Направени од супериорен КОМПЈУТЕР, одлична водоотпорен и да се загрози-отпорни перформанси, цврсти и издржливи, на цевка светилки е IP65 водоотпорен, dustproof, материјал, отпорен на корозија, трошоците отпорни, стареењето отпорни, се повеќе издржливи. ❤ ЧИП СМД СВЕТИЛКА ГРУПА : LED светла боја со користење на SMD2835 чип е чиста, мека, без отсјај, заштеда на енергија, ниска топлина, и супер висока осветленост и сл, што може да се направи луѓе имаат подобро визуелно искуство. ❤ Се ПРИЛАГОДАТ НА РАЗЛИЧНИ СЦЕНАРИЈА : Божиќ, Нова Година, Свадба, Роденден, Денот на Вљубените, Деловна Прослава и било прославувањето на време, архитектонска декорација, ecoration на дрвја по улици, паркови, патот, двор, ноќта забава ширум средина трговски центри, декорација. 品牌 : FOVKPManufacturer : FOVKP 零件编号 : 1036846895646商品重量 : 370 g商品尺寸 : 31.5 x 0.79 x 0.79 cm原产国家/地区 : 中国Is Прекината од Страна на Производителот : 不是区域照明分类 : IP65 Assembled Висина : 2 厘米Assembled Должина : 80 厘米Assembled Ширина : 2 厘米样式 : ✔ LED Отворено Божиќ Lights Color : Yellow形状 : Tubular材料 : Plastic灯数 : 720 Included Компоненти : Сијалица included电压 : 220 伏特具体用途 : Може да се користи за надворешна употреба, елка, летни забави, свадби, патот декорација lights特殊特性 : ✔ Connectable, ✔ -25℃ операција, ✔ Водоотпорен, ✔ Висока Brightness遮阳材质 : Plastic Power Извор : AC/DC 是否包含电池 : 不是 是否需要电池 : 不是灯泡类型 : LED亮度 : 11 Lumen Wattage : 9 瓦特❤ GOUER LED метеор светла се апсолутно неопходни за убава ноќ.Без разлика дали тоа е вашиот пријатели и роднини, или минувачите кои не знаете, тие ќе бидат полн со пофалби за вашиот декорирани ПРЕДВОДЕНА од дожд светла.Спецификации : ● Бројот на цевки : 8 цевки/10 цевки ● Должина : 30cm/50cm/80см ● LED број/цевка : 30/54/72 ● Цевка со дијаметар : 1cm / 0.4 инчен ● Цевка проред : 30cm ● кабелот за Напојување должина : 3m ● Влезен напон : 120-220 V ● извор на Светлина агол : 360° ● Цевка : КОМПЈУТЕР ● Водоотпорен : IP65 Предност : 1. Употреба на високо-квалитетна светилка чип SMD2835, повеќе енергија-заштеда на енергија и потрајни. 2. Повеќе светилка монистра се осигура дека декоративни светилки се посветла и повеќе видлив. 3. Тоа се уште е на располагање подолу минус 25 степени Забелешка : Ако купите повеќе групи на метеор светла, комбинирана должина на напојување може да ги поддржи до 9m. ❤ Ако треба да декорирате вашиот роденден, елка или вашиот дом, што чекаш?Побрзајте и закажете да уживаат нашите квалитетни производи и услуги!Уживајте во фантастична визуелно искуство со вашето семејство порано!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите