.

.

USB WiFi Адаптер 1200Mbps Безжична Интернет USB 3.0 Двојна Бенд 5GHz/2.4 GHz WiFi Dongle со 5dBi Висока Добивка Антена за 802.11 ac,PC/Desktop Компјутер/Лаптоп,за MacOS10.15 Windows10/8.1/8/7/ XP (Црна)

USB WiFi Адаптер 1200Mbps Безжична Интернет USB 3.0 Двојна Бенд 5GHz/2.4 GHz WiFi Dongle со 5dBi Висока Добивка

мислење на клиентот:

DEN 480.00
Достапност
Во достапна форма

Обезбедува поголема брзина на пренос.Ако вашиот компјутер не треба CD диск, не грижете се, ве молиме да се чувствуваат слободни да contect мене да се добие онлајн инсталација на пакетот.Ако имате било какви прашања во врска со инсталација и употреба, ве молиме да се чувствуваат слободни да contect нас.Вашето задоволство е нашата крајна цел. 2 антени со напредни чип, да обезбеди надворешни висока добивка. 180° rotatable стапови, ќе може да се прилагоди на соодветен агол.Тоа ќе ослободување на топлина за да се задржи високи перформанси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите