.

.

hudiemm0B Екранот Dongle, G6 Преносни HDMI Видео WiFi Екранот Dongle HD Екран Безжичен Приемник Адаптер

hudiemm0B Екранот Dongle, G6 Преносни HDMI Видео WiFi Екранот Dongle HD Екран Безжичен Приемник Адаптер

мислење на клиентот:

DEN 436.56
Достапност
Во достапна форма

⚡ : Поддржуваат безжичен приказ на интернет и локални содржини. ⚡ : Совршен за да уживате во крајниот голем екран, ви овозможува да уживате во различни аудио-визуелен празник. ⚡ : 90 ден гаранција,ако не се љубов на вашиот Производ или било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние сме подготвени да ви помогнат,ние ќе овозможат совршено решение. ⚡ : конвертори и адаптери за патување европа, азија, сад, индија гана велика британија за коса straightener конвертор за израел конвертор за италија конвертор кутија за тв и дигитален конвертор кутија за тв и за аналогни тв hdmi влез пакет со hdmi ™ далечинско рка со антени и антенски 2020 напон конвертор за европски места за фен и рамни железо во сад места за фен тип патување 110 да 220 патнички адаптер. ⚡ : адаптер за европски места американската usb тип g за фен висока моќност франција типот f ирска италија адаптер европа во сад под 10 конвертор 220 110 адаптери за европа 3 pk европската приклучоци места електрични електрични и велика британија да ни maxcio во сад конвертор кутија за тв и антена за аналоген тв за аналогни тв за smart tv со антена за тв со антената за hd тв hdmi влез пакет чекор до напон.Спецификации : Поддржуваат безжичен приказ на интернет и локални содржини.Совршен за да уживате во крајниот голем екран, ви овозможува да уживате во различни аудио-визуелен празник.Стабилен пренос и брза конекција, погоден за средба, гледање видеа, итн.Преносни и лесен, лесен за употреба и носат.Точка Име : Приказ Dongle Материјал : ABS Главниот чип : Dual Core Cortex О7 До 1.5 GHz, OS : за Linux 3.0.8 Онлајн Ажурирање : Да Поддржан Формат за Видео : MKV, WMV/VC-1 SP/MP/АП, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV, ISO, MP4, РМ, Х. 265, Вистински Видео 8/9/10, До 1080 P Поддржани Аудио Формат : MP1/MP2/MP3/WMA/OGG/ADPCM-WAV/PCM-WAV/AAC Поддржани Слика Формат : GIF/JPEG/BMP/TIF/JPG/TIFF Поддржаните Апликации : за Netflix/Youtube/Hulu/IMDb/Грч/Red Bull/Spotify/CBS/Showtime Мрежи/Пандора/Watch ESPN/i Heart Radio, итн Карактеристики : Пренослив, Лесен за Употреба, Стабилен Пренос, Безжични Дијаметар : 51mm/2.01" (Прибл.) Дебелина : 1.2 см/0.47" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Екранот Dongle 1 x Сигнал Кабел 1 x Продолжување Кабел 1 x Прирачник за Корисникот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите