.

.

PVGZMB Андроид 11 ТВ Кутија, Smart TV Кутија RK3566 [8GB+128GB] 1000M LAN 2.4 G/5G WiFi Изградена-во Светла со 8K/6K/3D/USB 3.0/BT Android 4.2 Кутија со Безжична Тастатура,8gb+64gb

PVGZMB Андроид 11 ТВ Кутија, Smart TV Кутија RK3566 [8GB+128GB] 1000M LAN 2.4 G/5G WiFi Изградена-во Светла

мислење на клиентот:

DEN 3047.76
Достапност
Во достапна форма

◆ Чипсет : RK3566 Четворни 64bit Cortex-A55 @ 1.8 GHz◆ графичкиот процесор : Мали-G52 2 EE◆ Флеш : EMMC 64 GB / 128 GB◆ SDRAM : 8 GB◆ USB : 1 Тип-А USB3.0,1 Тип-А USB2.0◆ LAN : Ethernet : 10 / 100 / 1000m RJ-45 стандард◆ Безжична : 2.4 G / 5 G Wi Fi двојна бенд 802.11 A / B / G / N / AC◆ Bluetooth : v4.2◆ SPDIF / IEC958 : оптички◆ Микро SD Картички читач на картички, максимална поддршка 64g◆ Display Port HDMI◆ HDMI : HDMI 2.0 за 4 K @ 60 Hz◆ Моќ Показател (LED) : Моќност : Blue; екранот во Мирување : Црвена◆ ДАЛЕЧИНСКИ : IR◆ Напојување : Влез : 100-240 V 50 / 60 Hz Излез : DC 5 V / 2 A◆ Оперативни температура : -10 ℃ 45 ℃◆ оперативен СИСТЕМ : Андроид 11.0◆ Компатибилен со формат на декодер◆ Поддржува AVI / TS / VOB / MKV / MOV / ISO / WMV / ASF / FLV / DAT / MPG / MPEG media format◆ Поддржува MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / ДДП / HD / FLAC / МАЈМУН музика формат◆ Поддршка слика формат : HD JPEG / BMP / GIF / PNG / TIF◆ HDD датотечниот систем : FAT16 / FAT32 / NTFS◆ Поддршка Превод : SRT / SMI / SUB / SSA / IDX + USB◆ High definition видео излез : 8k◆ OSD Тип на јазици : англиски / француски / германски / шпански / италијански / итн.Мултилатерални јазици◆ Глувчето / Тастатура : Глувчето и тастатурата поддршка преку USB; 2.4 GHz безжична глувчето и тастатурата поддршка преку 2,4 GHz USB donglepacking list1 Андроид 11.0 ТВ Box1 x Далечински Управувач 1 x моќ adapter1 x HDMI cable1 x Корисникот Manual1 x Мини безжична тастатура.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите