.

.

DaMohony Отпорни на Топлина Силикони Мат Торбичка Косата Алатки за Виткање Песна Коса Straightener Рамен Песна

DaMohony Отпорни на Топлина Силикони Мат Торбичка Косата Алатки за Виткање Песна Коса Straightener Рамен Песна

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Уникатен бран текстура дизајн држи вашата косата алатки од лизгање со костец на површината.Торбичка дизајн за заштита на било кој тип на деликатна површини од топлина штета на косата tools.Свитлива и преносни за носење погодност, лесно може да се завиткани да се земе околу за патување и складирање.Топлина отпорни силикони со добра еластичност, мека и пад отпорни за трајни перформанси.Features Heat отпорни силикони со добра еластичност, мека и пад отпорни за трајни перформанси.Торбичка дизајн за заштита на било кој тип на деликатна површини од топлина штета на косата tools.Свитлива и преносни за носење погодност, лесно може да се завиткани да се земе околу за патување и складирање.Уникатен бран текстура дизајн држи вашата косата алатки од лизгање со костец на површината.Specifications Material : Silicone Temperature го Издржат : до 250â"ƒColor : Црна/Сива(Изборен)Големина : 142*9*286mm Package Including1* Силикони Мат Торбичка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите