.

.

2 во 1 Коса Straightener, Професионални Рамна Коса Железо Мини Керамички Турмалин Коса Straightener Плоча Греење Curler за Сите Типови Коса и Должини (Matcha Зелена)

2 во 1 Коса Straightener, Професионални Рамна Коса Железо Мини Керамички Турмалин Коса Straightener Плоча Греење

мислење на клиентот:

DEN 309.36
Достапност
Во достапна форма

【Висока Perfoamnce】3 D подвижна плоча, на 30 години зголемувањето на температурата, дури и топлината, брз косата, долготраен ефект. 【Уникатен Дизајн】Со Лесна дизајн на горе и долу панели за да сфатат секој коса, нема губење на намалувањето и влечење. 【Керамички Турмалин Коса Straightener】Керамички турмалин плочи овозможи непречено влече движење без да се прекрши или оштетување на косата. 【Smart Температура】Smart 190 температура на чување на функција може да се спречи губење на добивање во текот на топлина или вашиот скалп од добивање повредени. 【2 во 1 Hairdress Stylishing Алатка 】2 во 1 коса straightener е добра не само за кадрава коса, но исто така и за права коса, посебно за јие-преку удира.Опис : Ова е едноставна алатка за креирање на стилови на косата која има карактеристики како следното : 3 D подвижна плоча, Лесна керамички турмалин панели, паметни 190 постојана температура, негативни јони се емитуваат.Тие ви помага да се создаде брз и природна коса стил, без кршење или оштетување на косата.Во прилог, ова е 2 во 1 плоча, која одговара на двете кадрава коса и права коса.Карактеристики : Материјал : Турмалин Керамички + Пластика Греење на Елемент : PTC Моќ го Оценувате : 25 W Фрекфенција : 50/60 HZ Напон : AC 110 V-240 V Работи Индикација : Црвена LED Светилка Факултативна Приклучоци : НИ Plug Факултативна Бои : Виолетова, Matcha Зелена, Небо Сина, Розова Стил Време : 1-2mins Постојана Температура : 190 Објект Големина : Прибл. 170 * 20mm / 6.7 * 0.8 инчен Греење Панел Големина : Прибл. 70 * 17mm / 2.8 * 0.7 инчен Пакет Тежина : Околу. 150g Предмет Тип : Коса Straightener Пакет се Вклучуваат : 1 x Коса Straightener 1 x Прирачник за Настава Забелешка : 1.Ве молиме не дозволувајте го објектот за да се поврзеш со вода. 2.Избегнување ако се јавите на вашата кожа со високи-температура на производот површината. 3.Овој објект е само погоден за сува коса. 4.Почитувани купувачи, ве Молиме да бидат сигурни да се купи без да се грижиш за приклучокот прилагодување.Ние ќе се обезбеди адаптер за вас според различни земја стандард и да се обезбеди нормална употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите