.

.

GCI Отворено Насекаде Преносни Ридот Чаир

GCI Отворено Насекаде Преносни Ридот Чаир

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Виткање преносни отворено стол со прилагодливи backrest користи патентиран рака и тока систем да се прилагоди на нерамни терени за безбедна седиште било каде.Вграден-во пијалаци носителот држи пијалоци во близина; мрежа ламперија промовира струење за вентилирани седење дека останува ладно на топло дена.Авто-пати носење на рака автоматски огради стол за брзо и лесно превоз до кампот, излети, tailgates, и спортски настани.Седиште висина е 10 инчи; здрав прав-обложени челична рамка поддржува до 250 килограми.Стол мерки 26.8 x 20.2 x 24.4 инчи, колабира да 3.1 x 20.2 x 28.1 инчи, и тежи 5.4 фунти; производителот е ограничен доживотна гаранција.На GCI Отворено Насекаде Преносни Ридот Стол нуди сигурна и удобно седиште било каде, дури и кога таму не е спротивно на рамен терен во очите.Совршен за ридот концерти и други нерамнини отворен терен, се одликува со патентирана Ридот на Вредноста на рака и тока систем кој компензира за наведнат, роки, и други помалку од идеална површини.Таа дури има прилагодливи backrest за lounging во кампот, концерти, излети, и tailgates, и вграден во пијалаци држач за чување на пијалаци на готовс.Mesh ламперија обезбедува струење за вентилирани седење дека останува ладно, дури и кога температурата се зголемува.Авто-Пати носење на рака автоматски огради катедрата за брзо и лесно преносливост.Седиште висина е 10 инчи, и здрав прав-обложени челична рамка поддржува до 250 килограми.На GCI Отворено Насекаде Преносни Ридот Стол мерки 26.8 x 20.2 x 24.4 инчи, колабира да 3.1 x 20.2 x 28.1 инчи, и тежи 5.4 фунти.Производителот е ограничен доживотна гаранција.Седат безбедно на скатен или рамен терен со патентиран Ридот на Вредноста на рака и тока систем избрана на Секаде Стол.Back Comfort Технологија прилагодување на backrest да удобна положба додека мрежа панел ви држи кул и удобно.На рамо, рака со Авто-Пати Технологија го прави лесно да се отвори, го затвори и го носат.На Секаде Стол исто така има пијалаци држачот.Популарната Користи : .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите