.

.

Kijaro Брег Виткање Плажа Прашка Стол со Кулер

Kijaro Брег Виткање Плажа Прашка Стол со Кулер

мислење на клиентот:

DEN 1320.00
Достапност
Во достапна форма

Полиестер.Овој пренослив Плажа Прашка стол ви дава релаксирана седење искуство со трајни дијамант ripstop полиестер ткаенини, рѓа отпорни рамка, и брзо сушење балистички мрежа на седиште и назад.Оваа Плажа Прашка стол вклучува : 2 балистички мрежа купот на сопствениците, монтажни перница потпирачи за глава, се носат на рака на стол рамка и торбичката, отпорен на вода кој се одвојува додаток организатор, и вграден-во ладилникот.Поддржува удобно до 300 раздразнените синдром на дебелото црево.Производ тежина : 6.6 раздразнените синдром на дебелото црево.Отворете стол големина : 29 во.L X 33 во.W X 33.8 во.H.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите